انواع خدمات زیبایی دکتر پوست در گیشا

اهمیت سلامت پوست

پوست شما نمایان گر سبک زندگی و سلامتی شماست. همچنین مهم ترین بخش در زیبایی ظاهری هر شخصی به حساب می آید. زیبایی پوست نه تنها برای بانوان، بلکه برای آقایان هم بسیار با اهمیت می باشد. امروزه داشتن پوستی صاف و شفاف به امری ضروری برای مردم تبدیل شده است. داشتن پوستی بدون لک، صاف، شفاف و بدون چروک.

کلیک کنید:

جوانسازی و پاکسازی پوست

خدمات زیبایی پوستی شامل چه چیزهایی است؟

به طور کلی، خدمات پوستی به صورت پاکسازی پوست، خدمات مربوط به رفع چین و چروک ها و جراحی های پوستی انجام می پذیرد. قطعا با پیگیری و تداوم در انجام آن، نتیجه کامل و لذت بخشی حاصل خواهد شد.

فیشیال پوست صورت

پاکسازی پوست یا فیشیال دکتر پوست در گیشا

بسته به نیاز هر فرد، نوع خدمات زیبایی و پاکسازی متفاوت خواهد بود. برخی در خانه و با استفاده از ماسک و اسکراب به شادابی پوست خود می رسند. در حالی که برخی دیگر، برای پاکسازی عمیق و از بین بردن منافذ باز پوست خود، به متخصص و کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند. پزشکان متخصص با توجه به پوست شما، جلسات و تراپی های مخصوص به خودتان را تجویز می کنند. پاکسازی پوست، شامل روش های میکرودرم، میکرونیدلینگ و هایفوتراپی می باشد. این روش های پاکسازی، باعث تحریک کلاژن سازی پوست می شوند و جوش ها و سلول های مرده پوست را از بین می برند. همچنین باعث رشد سلول های پوستی جوان تر و شفاف تر می شوند.

میکرودرم

در روش فیشیال پوست، با استفاده از میکرودرم و دستگاه های مختلف به پاکسازی پوست پرداخته می شود. دکتر پوست در گیشا، به کمک دستگاه مکنده جوش، صورت تان را از وجود هر گونه جوش های سر سیاه و زیر پوستی پاک می کند. سپس با استفاده از دستگاه های بخور و ابزار ماساژ، پوست های مرده صورت را از بین می برد.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ روشی جدید در درمان بیماری های پوستی و جوان سازی پوست صورت به حساب می آید. روش میکرونیدلینگ با استفاده از ابزاری به نام درماپن انجام می شود. درماپن وسیله ای شامل سوزن های متعدد می باشد. با استفاده از این ابزار و نفوذ سوزن ها به لایه های پوست جراحتی سطحی به روی صورت ایجاد می شود. بدن به سرعت به این جراحات واکنش نشان می دهد و شروع به ترمیم و باز سازی آن ناحیه می کند. طی این فرآیند، کلاژن و الاستین تولید می شود. این دو ماده از دلایل اصلی جوانی، استحکام و زیبایی پوست می باشند.

پس از چند جلسه، شما با معجزه باور نکردنی ای رو به رو خواهید شد. همین امر باعث محبوبیت این خدمات زیبایی و روش های پاکسازی پوست در کلینیک ها شده است.

کلیک کنید:

هایفوتراپی برای لیفت صورت چیست؟

هایفوتراپی

در هایفوتراپی با استفاده از دستگاه هایفواولترافورمر، امواج قوی به صورت متمرکز، به یک لایه از پوست وارد می شود. این عمل باعث تولید رشته های کلاژن در پوست می گردد. همچنین، این روش یکی از مؤثر ترین تکنیک ها برای جلوگیری از پیری پوست می باشد.

رفع چین و چروک توسط دکتر زیبایی در گیشا

شما به راحتی در خانه قادر به از بین بردن چین و چروک های صورت تان نیستید. این امر باید تحت نظر متخصصان و با استفاده از روش ها و دستگاه های مخصوص انجام پذیرد. برخی از این دست خدمات عبارت اند از: بوتاکس و اندولیفت.

بوتاکس

این روش از متداول ترین روش ها برای از بین بردن چین و چروک ها به حساب می آید. در این روش با تزریق ژل بوتاکس، خطوط لبخند و چروک های صورت از بین می رود. نتیجه این کار، بلافاصله دیده خواهد شد. همین موضوع سبب محبوبیت بالای این روش شده است.

تزریق ژل بوتاکس

در نهایت شما پوستی صاف، شاداب و جوان خواهید داشت.

کلیک کنید:

اطلاعاتی در مورد تزریق بوتاکس پیشانی

اندولیفت، زیبایی و جوانی

اندولیفت یک متد درمانی بر پایه لیزر می باشد. این روش، با وارد کردن یک فیبر نوری بسیار نازک به صورت، انجام می پذیرد. این کار، به منظور تحریک کلاژن سازی و رفع چین و چروک صورت انجام می گیرد و جوانی و زیبایی شما را چند برابر می سازد.

اندولیفت روشی برای تحریک کلاژن سازی و رفع چین و چروک

لیزر و جراحی های پوستی

این روش، روشی تهاجمی می باشد و باید تحت نظر متخصصان با تجربه و دستگاه های به روز، انجام پذیرد. چرا که در برخی موارد نیاز به بیهوشی و تجهیزات حرفه ای جراحی دارد. در این روش به انجام عمل جراحی لیفت پوست، لیزر های پوستی و جراحی برداشتن خال و … پرداخته می شود.

خدمات زیبایی با لیزر

هزینه خدمات زیبایی پوست توسط دکتر پوست در گیشا

در انتها به هزینه انجام این دست خدمات می پردازیم. هزینه جوانسازی پوست توسط دکتر پوست در گیشا شامل مواردی مانند حق الزحمه پزشک و تعرفه های کلینیکی می باشد. این تعرفه ها با توجه به نوع روش درمان، اعتبار مراکز درمانی، کیفیت مواد به کار رفته و تجهیزات، متفاوت خواهد بود. به طور کلی، پوست شما، نشان دهنده میزان اهمیت شما به خودتان است. پس برای زیبایی پوست و جوانی تان، ارزش قائل شوید.ما با ارائه انواع خدمات پوستی توسط دکتر پوست در گیشا، پذیرای حضور گرمتان خواهیم بود.


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *