معرفی دکتر برداشتن خال در گیشا .

خال در زمان های گذشته جزو زیبایی های صورت محسوب می شد اما امروزه وجود خال مخصوصا روی صورت در بین افراد جذابیت خاصی ندارد. ظاهر شدن خال بر روی پوست علت های مختلفی دارد و برای برداشتن آن پزشک از روش های مختلفی استفاده می کند. در این مطلب به بررسی چگونگی برداشتن خال و هزینه های مربوط به آن می پردازیم. تا انتها همراه ما باشید.

کلیک کنید:

5 نکته مهم برای پاکسازی پوست

روشها و چگونگی برداشتن خال

روشها و چگونگی برداشتن خال

به طور کلی برای برداشتن خال از دو روش جراحی و غیر جراحی استفاده می شود. روش های غیر جراحی شامل فریز کردن، لیزر  وRF  می باشند.

برداشتن خال با انجام جراحی

برداشتن خال با جراحی روشی تهاجمی محسوب می شود. در این روش پزشک با استفاده از تیغ جراحی خال را برداشته و جای زخم را بخیه می زند. احتمال بازگشت خال با جراحی بسیار محدود است اما به دلیل باقی ماندن جای بخیه و تهاجمی بودن این روش در موارد بسیار کمی از آن استفاده می شود.

جراحی، بیشتر برای برداشتن خال های گوشتی و خال هایی که احتمالا سرطانی هستند مناسب است. زیرا ضایعه ای که در جراحی خارج می شود را برای بررسی های بیشتر به آزمایشگاه میفرستند. برای حذف خال هایی که قسمت گسترده ای از صورت یا بدن را اشغال کرده اند امکان جراحی وجود ندارد.

بررسی روش های غیر جراحی برای برداشتن خال

همانطور که گفتیم استفاده از لیزر، دستگاه RF و فریز کردن برای برداشتن خال جزو روش های غیر جراحی هستند. در ادامه آنها را بررسی می کنیم.

برداشتن خال با لیزر

لیزر: استفاده از لیزر برای از بین بردن خال های تمامی نواحی بدن کاربرد دارد و به دلیل اینکه روشی بی خطر و غیر تهاجمی است بسیار پرطرفدار است.

دستگاه RF: برخی از خال ها رنگ تیره ای دارند و تخت و سطحی هستند و برطرف کردن آنها با لیزر مناسب نمی باشد. برای برداشتن آنها از دستگاه RF استفاده می شود.

فریز کردن: این روش برای از بین بردن خال هایی که ریشه عمیقی در پوست ندارند و سرطانی هم نیستند مناسب می باشد. در این روش برای برداشتن خال از نیتروژن مایع استفاده می شود. امکان به جا ماندن یک اسکار کوچک در روش فریز کردن خال وجود دارد.

از معایب این روش ها میتوان به احتمال بازگشت خال اشاره کرد. به دلیل اینکه خال به طور عمقی و کامل برداشته نمی شود احتمال بازگشت وجود دارد.

تشخیص اینکه کدام روش برای برداشتن خال شما مناسب تر است به عهده پزشک می باشد. دکتر خال در گیشا با استفاده از تجهیزات مدرن و بهترین روش، خال های نواحی مختلف بدن شما را حذف می کند.

استفاده از درمان های خانگی و روش های غیراستاندارد تنها باعث وخیم شدن حالت خال می گردند و به هیچ وجه توصیه نمی شوند.

کلیک کنید:

بهترین کلینیک زیبایی در منطقه 2

هزینه برداشتن خال

هزینه برداشتن خال برای هر فرد بسته به عوامل مختلف متفاوت است. عوامل موثر بر هزینه برداشتن خال عبارت اند از:

  • نوع خال
  • اندازه و عمق خال
  • محل قرارگیری
  • تعداد جلسات مورد نیاز
  • روش انجام کار
  • پزشک معالج
  • بهترین دکتر خال در گیشا.هزینه برداشتن خال

تجهیزات و وسایل برای برداشتن خال

همانطور که گفتیم روش های مختلفی برای برداشتن خال وجود دارد. در هر کدام از روش ها تجهیزات وسایل مشخصی استفاده می شود. دکتر خال در گیشا برای برداشتن خال از مدرن ترین دستگاه ها استفاده می کند.

دسته‌ها: برداشتن خال

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *