در مطب زیبایی دکتر فراهانی میتوانید خدمات زیر را برای جوانسازی و پاکسازی پوست انجام دهید

جوانسازی پاکسازی پوست در کلینیک پوست و زیبایی دکتر فراهانی واقع در گیشا غرب تهران

  • کربوکسی تراپی
  • پلاسماجت
  • هایفوتراپی
  • پلکسر
  • میکرونیدلینگ
  • میکرودرم

جهت از بین رفتن جای جوش لک های پوستی سیاهی و کبودی زیر و دور چشم

چین و چروک دور لب پیشانی و ناهنجاری های پوستی بدن

جوانسازی و پاکسازی پوست با دستگاه را با ما تجربه کنید!!


آیا برای جوانسازی و پاکسازی پوست با دستگاه روش های زیر می شناسید؟

جوانسازی و پاکسازی پوست با دستگاه امروزه بسیار کاربرد دارد و بسیاری از مردم به دنبال آن هستند و این استقبال باعث شده است که هر روز روش های جدید با دستگاه های جدید وارد بازار شود که هر کدام از این دستگاه ها کاربردهای خاص خود را دارد.

امروزه پوست ها بنا به دلایل آلودگی هوا، استرس و اضطراب شدید، تغذیه نامناسب و… خیلی دچار مشکل شده است و مردم به دنبال درمان آن هستند و از طرفی امروزه مردم به پوست خود بسیار بیشتر اهمیت می دهند و به دنبال جوانسازی و پاکسازی پوست با دستگاه هستند.

جوانسازی و پاکسازی پوست با دستگاه روشی است که در ایران توسط متخصصین پوست انجام می شود. در این جا می خواهیم در رابطه با جوانسازی و پاکسازی پوست با دستگاه و معرفی دستگاه های  مختلف شرحی داشته باشیم


جوان سازی و پاکسازی پوست با دستگاه کربوکسی تراپی

.

کربوکسی تراپی: یکی از روش ها برای جوانسازی  با دستگاه کربوکسی تراپی می باشد. یک روش برای جوانسازی پوست، سیاهی هایی که زیر چشم وجود دارد، ترک هایی که روی پوست ایجاده شده است و یک روش برای درمان سلولیت می باشد. در این روش دی اکسید کربن به پوست تزریق شده و علت سیاهی های دور چشم را کمبود اکسیژن می دانند و با این تزریق جریان خون در آن محل افزایش می یابد و محل تزریق شده بهبود می یابد


عوارض کربوکسی تراپی


استفاده از این روش عارضه خاصی ندارد و عوارض موقتی مانند کبودی، تورم و قرمزی در محل تزریق، احساس گرما و علائمی از این قبیل می باشد که چند ساعت تا چند روز بعد از تزریق بهبودی حاصل می شود.

یکی از روش هایی است که به سرعت و با روشی ساده انجام می شود و مدت زمانی که تزریق صورت می گیرد بین 15 تا 30 دقیقه زمان لازم است. ما در این مطالب بالا این روش را به شما دوستان معرفی نمودیم و برای جوانسازی و پاکسازی پوست با دستگاه روش کربوکسی تراپی را به شما پیشنهاد می دهیم. 

 


جوانسازی و پاکسازی پوست با دستگاه پلاسماجت

پلاسما جت: یکی از روش ها برای  پاکسازی پوست با دستگاه پلاسماجت می باشد. پلاسماجت روشی است که با ایجاد بار الکتریکی روی پوست باعث تحریک سلول های پوستی می شود و ترمیم و بهبودی انجام می شود. پلاسما جت پوست اضافه را حذف می کند و باعث جوانسازی پوست می شود.

از این روش برای درمان جوش های صورت، از بین بردن خال های صورت، از بین بردن نقطه های قرمزی که روی پوست ایجاد شده است، این دستگاه چین و چروک هایی که بر روی صورت و گردن ایجاد شده است را از بین می برد، افتادگی پلک و پف های پلک را بهبودی می بخشد.

 


جوانسازی و پاکسازی پوست با دستگاه میکرونیدلینگ

-میکرونیدلینگ: یکی از روش های دیگر برای جوانسازی پوست با دستگاه می باشد که در آن با یک قلم که سوزن های باریک دارد صدها حفره بسیار کوچک روی پوست ایجاد می شود تا پوست دوباره به بازسازی بپردازد و چین و چروک، جای جوش، زخم ها و… را بهبود می بخشد.

در حین سوزن زدن به پوست سرم ها و مواد مغذی دیگر را به پوست تزریق می کنند تا کلاژن و ترمیم پوست بهتر صورت گیرد. زمانی که پوست ملتهب است نباید از این روش استفاده کرد.

 


پاکسازی و رفع جای جوش با میکرودرم

-میکرودرم: یکی دیگر از روش ها برای جوانسازی و پاکسازی پوست با دستگاه استفاده از روش میکرودرم می باشد. این روش ابتدا در ایتالیا انجام شد و سپس در بقیه کشورها نیز انجام شد. در این روش با استفاده از دستگاه یک نوع کریستال بسیار ریز و ظریف از جنس اکسید آلومینیوم بر روی پوست پخش می شود

و سپس یک با دستگاه به حالت مکش این کریستال ها جمع می شود و با این روش لایه های بیرونی و ناسالم پوست برداشته می شود و پوست شروع می کند به ساختن سلول های جدید و تازه. با استفاده از این دستگاه لک های صورت از بین می رود، باعث جوانسازی صورت می شود، باعث لیفتینگ می شود، جوش های سرسیاه از بین می رود و…


عوارض روش میکرودرم برای پاکسازی

این روش بدون هیچ گونه عوارضی است، این روش هیچ گونه دردی ندارد و نیازی به بیهوشی یا بی حسی موضعی نیست، تاتو و خال کوبی را از بین می برد، لک های دوران حاملگی که روی صورت ایجاد می شود را از بین می برد،

باعث بسته شدن منافذ پوست می شود و استفاده از این روش بسیار سریع و ساده و راحت است و اگر به دنبال یک روش ساده و برای چروک ضعیف و مشکلات سطحی می خواهید و برای جوانسازی و پاکسازی پوست با دستگاه روش میکرودرم را به شما پیشنهاد می دهیم.

  

دسته‌ها: خدمات ما

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره همین حالا!