لیزر موهای زائد در گیشا موثرترین راه برای از بین بردن موهای زائد است که تقریباً در هر جای صورت و بدن قابل استفاده است. بر خلاف راهکار های دیگر مانند اپیلاسیون و اصلاح موهای زائد، لیزر موهای زائد در گیشا در طی 7 تا 8 جلسه  نتایج طولانی مدت ایجاد می کند. موها ریزتر و نرم تر می شوند، به این معنی که کمتر دیده می شوند و رشد آن با هر جلسه درمان  بیشتر کاهش می یابد. مرکز لیزر در گیشا غرب تهران


معرفی مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران

روش کار لیزر موهای زائد در مرکز لیزر موهای زائد در گیشا

لیزر موهای زائد فرآیندی است که می تواند مو را از هر قسمت از بدن شما پاک کند. این روش درمانی از لیزر برای هدف قرار دادن ریشه هر فولیکول مو در ناحیه ای که می خواهید موهای زائد را از ببرید استفاده می کند. با لیزر ریشه فولیکول مو از بین رفته و موهای شما رشد کندتری پیدا می کنند.

لیزر موهای زائد در گیشا

از لیزر درمانی به منظور متوقف کردن مجدد ریشه ی موهای زائد استفاده می شود. دستگاههای لیزر  درمانی برای موهای زائد در انواع مختلفی در بازار وجود دارد.

اگر شما دارای پوستی سفید و جوگندمی هستید ما دستگاه لیزر مو الکساندرایت و دایود را به شما پیشنهاد می دهیم.


اقدامات قبل از لیزر موهای زائد در گیشا

  • ناحیه ای که باید درمان شود باید شیو شود.

  • افرادی که پوستشان با آفتاب سوخته است یا اقدام به برنزه شدن کرده اند، باید دو هفته جلسه لیزر موهای زائد در گیشا را به تعویق بیندازند.

  • از مواد برنزه کننده بدون آفتاب 7 روز قبل از درمان خودداری کنید. توصیه می شود برای از بین بردن رنگ باقی مانده، محل را لایه برداری کنید.در صورت وجود ، 30 تا 40 دقیقه قبل از درمان از کرم بی حس کننده استفاده کنید. کلیه محصولات باید قبل از درمان کاملاً خارج شوند.

  • به مدت 2 هفته قبل و دو هفته بعد از لیزر موهای زائد در گیشا، از لایه برداری شیمیایی و سایر روشهای لیزر در ناحیه مورد درمان خود اجتناب کنید.

  • ضایعه های غیر طبیعی مانند: خال یا لکه غیرطبیعی در ناحیه تحت درمان، باید قبل از درمان توسط پزشک پاک شوند.

  • باید 3 هفته قبل از لیزر موهای زائد در گیشا استفاده از موچین و اپیلاسیون شیمیایی را متوقف کنید.

  •  2 ساعت قبل و بعد از لیزر، فعالیت بدنی که باعث افزایش درجه حرارت بدن یا فشار خون شود را انجام ندهید.

  • اگر بوتاکس یا پرکننده های پوستی در ناحیه مورد معالجه دارید ، چه قبل و چه بعد از تزریق 14 روز صبر کنید تا درمان ها را انجام دهید.

  • آنتی بیوتیک ها ممکن است حساسیت به نور را افزایش دهند. توصیه می کنیم در صورت استفاده از آنتی بیوتیک طولانی مدت قبل از دریافت لیزر مو در گیشا  با پزشک شخصی خود مشورت کنید.

لیزر موهای زائد در گیشا


 

اقدامات بعد از لیزر موهای زائد در گیشا

– با از بین رفتن قرمزی ، تقریباً یک تا دو هفته پس از  لیزر، آن قسمت را لایه برداری کنید.

– حداقل 48 ساعت پس از درمان از دوش گرفتن یا حمام شدید خودداری کنید.

– اگر تغییر رنگ -رنگدانه در ناحیه آسیب دیده ایجاد شد، برای تسکین دهنده پوست ، ویتامین E استفاده کنید.

– اگر ناحیه لیزر شده دچار خارش شود، خراشیدن یا ایجاد پوسته ممکن است منجر به زخم شود.


عوارض جانبی لیزر موهای زائد

ممکن است  پس از لیزر، در ناحیه مورد درمان مقداری قرمزی، برجستگی های کوچک ، تحریک و ناراحتی موقتی داشته باشید.

تغییر رنگ جزئی: بعد از درمان های لیزر موهای زائد، احتمالا پوست کمی تغییر رنگ می دهد، این یک عارضه جانبی موقتی است و معمولاً ظرف مدت یک هفته به خودی خود از بین می رود.

از آنجا که لیزرها از گرمای حاصل از انرژی نور برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می کنند، می توانند تاول ایجاد کنند ، مانند سوختگی.


میزان درد ناشی از لیزر درمانی

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که نسبت به درد حساس می باشید لازم است به شما یادآوری کنیم که درد های حاصل از لیزر موهای زائد در نواحی مختلف بدن متفاوت است .

به طور مثال دردی که هنگام لیزر مو در زیر بغل احساس می کنید کمی بیشتر از قسمت دست و بازوها  است. و همینطور درد ناشی از ساق پا بیشتر از ران ها می باشد.


افرادی که نباید از لیزر استفاده کنند

افرادی که پوستشان به راحتی رنگدانه می شود.

افرادی که بیماری پوستی دارند.درمان با لیزر به طور کلی برای افرادی که بیماری پوستی یا عفونت دارند توصیه نمی شود.

افرادی که باردار هستند.در حالی که اطلاعات کافی در مورد تأثیر لیزر یا مواد شیمیایی آن روی پوست شما در طول لیزر بر روی جنین نیست، پس در صورت بارداری از لیزر موهای زائد خودداری کنید.
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره همین حالا!