درمان زگیل توسط بهترین دکتر برداشتن زگیل در گیشا

دکتر برداشتن زگیل در گیشا چگونه زگیل ها را از روی پوست بر می دارد؟ چه چیزی باعث ایجاد زگیل می شود؟ هزینه مربوط به برداشتن زگیل چقدر است؟

زگیل چیست؟

زگیل، یکی از گروه‌های ویروسی به نام ویروس‌های پاپیلوما (HPV)، تجمع خوش‌خیمی است که روی پوست دیده می‌شود. معمولا در پاها، صورت و دست ها بروز می کند. جدای از اینها، می تواند در ناحیه مقعد و تناسلی نیز ایجاد شود. معمولا در کودکان و نوجوانان مشاهده می شود. زگیل ها که ساختار بی ضرری دارند می توانند از نظر زیبایی شناختی فرد را دچار مشکل کنند. مشکلاتی مانند خارش، قرمزی و درد نیز از جمله شکایات بیماران مبتلا است.

کلیک کنید:

دکتر پوست در گیشا

زگیل چیست؟

ضایعات خوش خیم روی پوست و غشاهای مخاطی زگیل نامیده می شود. زگیل‌ها که بین انسان‌ها مسری هستند، از طریق تماس پخش می‌شوند. اگر بالاترین لایه پوست که لایه اپیدرمی است در ساختار آسیب دیده باشد، می تواند زمینه مناسبی برای ایجاد زگیل باشد. اگرچه زگیل ها از نظر ساختار شبیه به آکنه و جوش هستند، اما از نظر شکل گیری با یکدیگر بسیار متفاوت می باشند. جوش ها در اثر چربی بیش از حد ترشح شده از سبوم ایجاد می شوند که رطوبت و شادابی پوست را تامین می کند، اما ایجاد زگیل به دلایلی متفاوت از ترشحات هورمونی است.

دکتر برداشتن زگیل در گیشا چگونه زگیل را درمان می کند؟

چگونه زگیل را درمان کنیم؟

دکتر برداشتن زگیل در گیشا چگونه زگیل را درمان می کند؟

زگیل ها ضایعات بی ضرری برای بدن هستند که می توانند در عرض چند ماه یا چند هفته بدون نیاز به هیچ درمانی ناپدید شوند. اما اگر از نظر زیبایی فرد را دچار مشکل کنند، شکایتی ایجاد یا در ناحیه تناسلی ایجاد شوند، باید درمان گردند. نمونه آن زگیل های کف پا است. اگر فرد شکایت هایی مانند درد یا خارش دارد، درمان زگیل ضروری است. در موارد زیر بیمار باید با پزشک مشورت کند:

  • اگر زگیل ها عفونی شده باشند، در این حالت التهاب یا خونریزی در محل وجود دارد
  • اگر با سایر بیماری های پوستی، به عنوان مثال درماتیت آتوپیک همراه باشند
  • در صورت وجود زگیل ناف به دلیل ویروس مولوسکوم کونتاژیوزوم

دکتر برداشتن زگیل در گیشا روش های مختلفی را برای درمان زگیل استفاده می کند. روشی که باید اعمال شود با توجه به مکان، اندازه، نوع و تعداد زگیل متفاوت است. بنابراین، برنامه درمانی برای اعمال از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد.

 

برای این منظور دکتر برداشتن زگیل در گیشا ممکن است انواع روش های جراحی، سرما درمانی معروف به روش انجماد یا داروهای حاوی اسید سالیسیلیک را اعمال کند. از آنجایی که ویروس HPV پس از مداخله مناسب دیگر فعال نمی شود، عود نمی کند. با این حال اگر سیستم ایمنی فرد ضعیف باشد، احتمال عود آن زیاد است. پس توجه به تقویت سیستم ایمنی بدن پس از درمان بسیار مهم است.

هزینه و وسایل مربوط به برداشتن زگیل

هزینه و وسایل مربوط به برداشتن زگیل

مسلما با توجه به روش های مختلفی درمانی که در بالا گفتیم دکتر برداشتن زگیل در گیشا هزینه متفاوتی را مطالبه خواهد نمود. برآورد هزینه تنها پس از تشخیص نوع مشکل و گزینش روش درمانی مناسب امکان پذیر است. وسایل مربوط به برداشتن زگیل نیز با توجه به نوع روش درمان متفاوت هستند.

کلیک کنید:

جوانسازی و پاکسازی پوست


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *