آیا لیزر درد دارد؟ سوالی که ذهن بسیاری را درگیر کرده است:

 آیا لیزر درد دارد؟ جواب این سوال به محل لیزر و هر فرد بستگی دارد. در واقع این سوال کاملا نسبی است و بسته به نازکی یا ضخامت پوست، میزان درد هم می­تواند کم یا زیاد باشد. برخی افراد نیز در برابر درد مقاوم هستند و برخی دیگر به درد بسیار حساسند. از این رو ممکن است لیزر برای برخی بدون درد و برای برخی دیگر بسیار دردناک باشد. در واقع نقاطی که تمرکز رشته های عصبی بیشتر باشد؛ درد بیشتری نیز خواهند داشت. ضمن این که برای کاهش درد، از پمادهای بی حسی استفاده می شود. لذا صرفا به خاطر درد لیزر، قید آن را نزنید. چرا که درد آن به راحتی و زیبایی که به شما می بخشد؛ می ارزد.

کلیک کنید:

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در گیشا

در ادامه به بررسی موارد زیر می پردازیم:

  • برخی از مهم ترین مزایا و معایب لیزر
  • معرفی برخی از برندهای لیزر
  • نکات پایانی

تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

برخی از مهم ترین مزایا و معایب لیزر:

مزایا و معایب لیزر

    با انجام دوره ی کامل لیزر، شاهد کم مو شدن نواحی مورد نظر خود می شوید. معمولا بین هر جلسه باید حدودا 6 هفته فاصله وجود داشته باشد. این روش برای افرادی که دارای پوست روشن تر و موهای تیره تری هستند؛ بیشتر جوابگو خواهد بود. با انجام لیزر، رویش موهای زائد کم خواهد شد. هم چنین موها نازک تر شده و حجم آن ها نیز بسیار کم می شود. لازم به ذکر است که برای جواب دهی 100 درصد این روش، باید تمام جلسات آن را با رعایت فاصله زمانی مناسب انجام دهید.

مزایا لیزر معایب لیزر
دقت بالا هزینه زیاد
سرعت درمان بالا جلسات بیشتر 
تاثیر گذاری بالا احتمال حساسیت پوستی

معرفی برخی از برندهای لیزر:

کلیک کنید:

تفاوت دستگاه لیزر دایود و الکس و سایر دستگاه ها چیست؟

    یکی از مشخصه هایی که در جوابگویی لیزر موثر می باشند؛ نوع دستگاه و برند آن است. از جمله معروف ترین و محبوب ترین برندهای لیزر در میان ایرانیان می توان به الکساندرایت، تیتانیوم، روبی، دایود، هانس، اشنایدر، اپکس، کوترا، ساینشور، مدیواستار و غیره اشاره کرد. از دیگر مواردی که در جواب دهی لیزر موثر می باشند؛ می توان به کارکرد و عملکرد اپراتور لیزر نیز اشاره کرد. اپراتور لیزر باید آموزش دیده و با مشخصات دستگاه آشنایی کامل داشته باشد که بتواند متناسب با هر فرد، از طول موج مناسبی استفاده کند. به این ترتیب نتایج رضایت بخش حاصل می شوند.

درد و لیزر مو زائد

نکات پایانی:

    به طور کلی استفاده از لیزر مزایای بسیاری دارد و این روزها بسیار ترند شده است. معایب انگشت شمار این روش کاهش و حذف موهای زائد را می توان به مزایای بسیار آن بخشید. در خصوص هزینه لیزر باید بگوییم که این روش درمانی نسبت به سایر روش های سنتی کمی هزینه بر بوده و بسته به کیفیت و برند دستگاه می تواند متفاوت باشد. دقت داشته باشید کلینیک درمانی که برای لیزر به آن مراجعه می کنید؛ حتما معتبر بوده و زیر نظر پزشک باشد. گول هزینه ی پایین برخی مراکز لیزر را نخورید و همه ی جوانب را بسنجید؛ سپس اقدام به درمان کنید.

کلیک کنید:

لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود؟

امیدواریم توانسته باشید به جواب سوال آیا لیزر درد دارد؟ رسیده باشید.

شاد و پیروز باشید. ایام به کام


۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *